apartament w kazimierzu apartament w kazimierzu

Apartament zlokalizowany jest w samym centrum Kazimierza Dolnego w miejscu zacisznym i dyskretnym. Znajduje się na I piętrze budynku sąsiadującego z zabytkowymi kamienicami otaczającymi Rynek - będący centrum życia Kazimierza. To właśnie przy nim znajduje się zabytkowa studnia, wiele zabytków architektury, kamienic posiadających swoją historię. Spacerując po Rynku można odwiedzić Kościół Farny, muzea,  obejrzeć galerie znanych malarzy,  podpatrzeć ich pracę w trakcie licznych plenerów. 

Kazimierz to również ruiny zamku, wzniesionego przez Króla Kazimierza Wielkiego, Baszta z której roztacza się wspaniały widok na dolinę Wisły, Góra "Trzech Krzyży" z niezapomnianym widokiem na miasteczko. 
"Kuncewiczówka" - Willa pod Wiewiórką Marii i Jerzego Kuncewiczów. Okoliczne, liczne wąwozy w tym szczególnie malowniczy wąwóz "Korzeniowy", promenada nad Wisłą. Oraz wiele innych wspaniałym miejsc godnych obejrzenia w Kazimierzu.
Kazimierskie restauracje, proponują znakomite potrawy pozwalające na poznanie nowych a czasem bardzo wyjątkowych smaków. Umiejscowienie apartamentu pozwala wczuć się w atmosferę tego pięknego miasta posiadającego X wieczną historię. Każda pora dnia i nocy pozwala na „oddychanie” historią miasta i jego otoczenia.

 

 

 
 

 

Informacja i rezerwacje:

  Mariusz Flis  

kom: 665 662 323

email: info@apartamentdwabrzegi.pl